• Luty 2017

• Jabłkowe róże i owsiane ciasteczka to propozycja klasy szóstej na zebranie pieniążków dla naszego podopiecznego z Wybrzeża Kości Słoniowej. W jedno z lutowych popołudni uczniowie klasy szóstej wraz ze swoją wychowawczynią Panią Ewą Mikołajczyk zebrali się, aby zmierzyć się z zadaniem jakie sobie wyznaczyli. Kolejnego dnia te same osoby sprzedawały swoje wypieki pod czujnym okiem swojej wychowawczyni, która kierowała naszą czwartą już akcją Adopcji Serca. Smakołyki były pyszne i rozeszły się jak świeże bułeczki, dzięki czemu klasa szósta wpłaciła na konto naszej szkolnej fundacji wcale niemałą kwotę pieniążków. Serdecznie dziękujemy klasie szóstej wraz z Panią Ewą i czekamy na kolejną akcję tym razem będą to ich, o rok młodsi, koledzy – czyli klasa piata z Panią Dorotą Cłapą.