• Listopad 2016

• Listopadowa akcja Adopcji Serca należała do klasy II gimnazjum. Uczniowie tejże klasy wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Skórą długo myśleli, czym zaskoczyć swoich kolegów i koleżanki.  Z niecierpliwością oczekiwali dnia, w którym akcja miała się odbyć. II gimnazjum postanowiła upiec pyszne ciasteczka owsiane. Ilość ciasta była ogromna. Całe przedsięwzięcie trwało kilka godzin. Drugoklasiści wraz ze swoim opiekunem wytrwali do końca, co bardzo się opłaciło i zaowocowało znacznym zasileniem  konta adopcyjnego! Gratulujemy klasie II gimnazjum i ich wychowawczyni tak wysokiego utargu.  Jednocześnie cieszymy się z tak ogromnego zaangażowania ze strony naszych uczniów i ich rodziców. Cegiełka ofiarowana przez  klasę II gimnazjum na nasze szkolne dzieło niesienia pomocy bliźniemu w potrzebie, już znalazła swoje miejsce na gazetce szkolnej. Dziękujemy!

A już w grudniu czeka na nas niespodzianka ze strony klasy I gimnazjum. Ciekawe, co przygotują podopieczni pana Zbigniewa Wachowiaka. Dowiemy się niebawem!