• Marzec 2017

• Piąta akcja, to akcja klasy piątej. Podopieczni Pani Doroty Cłapy postanowili upiec ciasteczka zbożowe oraz muffinki. Adopocja Serca, która jest prowadzona w naszej szkole od października, cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, jak i rodziców. Uczniowie jeszcze nigdy nas nie zwiedli i tym razem pozwolili klasie piątej na uzbieranie pieniążków dla naszego Isseu. Bardzo się cieszymy i gratulujemy klasie piątej, że z tak olbrzymim zaangażowaniem przeprowadzili swoją akcję. Ich oryginalne produkty znikały z koszyków w mgnieniu oka, musiały i były naprawdę przepyszne! Z olbrzymią niecierpliwością czekamy na propozycję klasy IV wraz z Panią Małgorzatą Drzazgą. Co to będzie dowiemy się już w kwietniu.