• Już są … Mamy nowe książki

• 17.01.2024 22:33
      • Już są … Mamy nowe książki
      • W ramach programu wieloletniego Narodowy Program  Rozwoju Czytelnictwa w Polsce. Priorytet.2.0 na lata 2021-2022 szkolna biblioteka po uprzednim złożeniu wniosku i pozytywnym rozpatrzeniu w Urzędzie Gminy a następnie w  Kuratorium Oświaty i Wychowania w Poznaniu  otrzymała dofinansowanie w wysokości 5,000.00 zł na realizację projektu pod nazwą: Zakup nowości wydawniczych- książek do biblioteki szkolnej oraz realizację działań promujących czytelnictwo-zakup nagród książkowych w konkursach czytelniczych. Zakupiliśmy 139 nowości, książkowych tj.    lektur oraz książek „do poczytania”. Mamy więc co czytaćJ I czeka nas wiele niespodzianek czytelniczych, akcji, konkursów, w których może uczestniczyć każdy uczeń. Zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w szkolną rodzinę miłośników czytania. I od razu wychodzimy z biblioteki do uczniów, potem oni przyjdą do biblioteki. Pierwsza akcja czytelnicza pod nazwą „Książki z koszyka rozczytają niejednego Czytelnika” rusza ..