• Z książką przez pokolenia - ulubiony bohater literacki w mojej Rodzinie

• 14.02.2023 20:26
      • Z książką przez pokolenia - ulubiony bohater literacki w mojej Rodzinie
      • Pod takim hasłem Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Kaliszu zaprosiła uczniów oraz ich Rodziców, Dziadków do wzięcia udziału w konkursie  plastycznym w ramach III edycji Rodzinnych Potyczek. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu ulubionego bohatera literackiego. Uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki wykonali bardzo dużo prac plastycznych, co świadczy o dużym zainteresowaniu książką. Niektóre piękne prace uczniowie wspólnie wykonali na zajęciach świetlicowych. Jednakże to tylko jedna uczennica z klasy II Malwina Biczysko z Rodzicami znalazła się wśród laureatów konkursu prezentując plakat z ulubionym bohaterem literackim, czyli Czerwonym Kapturkiem.
        Uczennica wraz z rodzicami odebrała atrakcyjną nagrodę rzeczowa oraz dyplom. Gratulujemy Malwinie oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w czytelniczą inicjatywę.