•  Podsumowanie  akcji „Przerwa na czytanie”
      • Podsumowanie akcji „Przerwa na czytanie”

• 01.03.2021 22:01
      • Miło nam poinformować, ze Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Laskach oraz koordynator akcji -biblioteka szkolna otrzymali podziękowanie za aktywny udział w akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”. Akcja w naszej szkole została zorganizowanie 14 października, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych . W tegorocznej akcji wzięły udział 874 placówki oświatowe z Polski i świata (76 z Wielkopolski). W X 2020 roku 149 851 osób czytało na przerwie. Więcej informacji o wynikach akcji można przeczytać na stronie organizatora akcji: Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim:

https://womgorz.edu.pl/index.php?view=k&lng=1&k=885&page_no=&t=5200 oraz Fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”

Biblioteka szkolna dziękuję wszystkim aktywnym Czytelnikom: Dyrekcji ZS, Wychowawcom, Nauczycielom i uczniom za włączenie się do akcji i wspólne bicie rekordu w czytaniu „Na przerwie”.