• Laurka dla Kubusia Puchatka

• 18.01.2024 20:16
      • Laurka dla Kubusia Puchatka
      • 23 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas I-IV do udziału w szkolnym konkursie czytelniczo-plastycznym: "Laurka dla Kubusia Puchatka." Warunkiem udziału w konkursie było przeczytanie jednego opowiadania o przygodach bajkowego bohatera. Na konkurs wpłynęły 34 prace. Jury konkursowe: P. Magdalena Skóra, P. Dorota Cłapa, P. R. Marczak. Maja Moskal i Ania Diachenko oceniły wszystkie prace i wyłoniły zwycięzców.
        Oto wyniki: z kl. I SP: I miejsce- Nikola Kłodnicka, II miejsce-Zuzanna Trzęsicka, III miejsce-Laura Trelińska, Wyróżnienie-Zuzanna Dłubak.
        Klasy :II-IV I miejsce- Jakub Dusza, II miejsce-Malwina Biczysko, III miejsce-Kacper Biczysko, Oliwier Mega; wyróżnienie: Bartosz Reclik, Alicja Ertel.

Wyróżnieni uczniowie z rąk Wicedyrektor P. Mileny Sikory otrzymali dyplomy oraz książki. W tym dniu wszyscy uczestnicy konkursu przyszli do biblioteki z pluszowymi ulubieńcami i   obdarowano słodkim "co nieco". Różnorodne, pomysłowe prace plastyczne uczniów możemy podziwiać na wystawce w holu szkoły. Zapraszamy do obejrzenia.